• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Лудоманія, питання по боргам в мфо

Святослав_

Читач
Реєстрація
21 Лют 2024
Дописи
11
Реакції
3
Бали
3
UAH
25.00
Ваш пол
Мужской
Святослав_ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім вечора, знаю, що проблема в багатьох одна, але розповім свою історію.
На початку 23 року, переживаючи за друга ( грає більше п'яти років), вирішив перевірити чому він не може зіскочити з проблеми лудоманії, невже там, щось особливе, закинув 500грн. і на моє нещастя виграв 12тис. На протязі року, грав, але не великими сумами, і в якийсь період втратив відчуття реальності, і програв значну суму, вліз в борги, рідні допомогли закрити, але нажаль це виявилося для мене гіршим варіантом, краще б закривав сам ( боявся проблем з мфо). Після цього не грав, до початку 24 року. В січні зірвався і програв дуже значну суму, досі не можу зрозуміти, чим взагалі я думав. На даному етапі, хочу, закривати все сам, не хочу більше, щоб рідні страждали, хочу повністю позбутися проблеми лудоманії, і почати нормальне життя. Потрібні поради, по мфо, сума боргу значна 300тис., в 30 мфо, всі були взяті у цьому році, знаю що в більшості з них тепер договори на 300+ днів.
Як вони діють?
Чи всі подають до суду?
І чи можна через деякий час, закрити їх за тіло, з невеликими процентами?
Завчасно дякую, всім за поради, бо не можу нормально ні спати, ні їсти, думки тільки про закриття боргів, переймаюся, щоб не влипнути з судами і не примножити свій борг вдвічі.
 
🙄🙄🙄
 
Доброго всім вечора, знаю, що проблема в багатьох одна, але розповім свою історію.
На початку 23 року, переживаючи за друга ( грає більше п'яти років), вирішив перевірити чому він не може зіскочити з проблеми лудоманії, невже там, щось особливе, закинув 500грн. і на моє нещастя виграв 12тис. На протязі року, грав, але не великими сумами, і в якийсь період втратив відчуття реальності, і програв значну суму, вліз в борги, рідні допомогли закрити, але нажаль це виявилося для мене гіршим варіантом, краще б закривав сам ( боявся проблем з мфо). Після цього не грав, до початку 24 року. В січні зірвався і програв дуже значну суму, досі не можу зрозуміти, чим взагалі я думав. На даному етапі, хочу, закривати все сам, не хочу більше, щоб рідні страждали, хочу повністю позбутися проблеми лудоманії, і почати нормальне життя. Потрібні поради, по мфо, сума боргу значна 300тис., в 30 мфо, всі були взяті у цьому році, знаю що в більшості з них тепер договори на 300+ днів.
Як вони діють?
Чи всі подають до суду?
І чи можна через деякий час, закрити їх за тіло, з невеликими процентами?
Завчасно дякую, всім за поради, бо не можу нормально ні спати, ні їсти, думки тільки про закриття боргів, переймаюся, щоб не влипнути з судами і не примножити свій борг вдвічі.
Добавьте список МФО
 
Добавьте список МФО
Moneyveo
Кредит+
Кредит7
Слон кредит
Егроші
Смартівей
Мілоан
Tengo
Pango
Алекс кредит
Mone4you
Mycredit
Selficredit
Soscredit
Finbar
Starfin
Finsfera
Швидко гроші
НаВсе
Lovilave
Clickcredit
Prostocredit
firstcredit
icredit
treba credit
eazy cash
credisend
finbert
fcredit
procent
 
Moneyveo
Кредит+
Кредит7
Слон кредит
Егроші
Смартівей
Мілоан
Tengo
Pango
Алекс кредит
Mone4you
Mycredit
Selficredit
Soscredit
Finbar
Starfin
Finsfera
Швидко гроші
НаВсе
Lovilave
Clickcredit
Prostocredit
firstcredit
icredit
treba credit
eazy cash
credisend
finbert
fcredit
procent
Ви за 2 місяці взяли в 30 мфо?
 
Доброго всім вечора, знаю, що проблема в багатьох одна, але розповім свою історію.
По-перше - у тебе не має друзів.
По друге - і по-перше - позбутись лудки.
МФО - х#ня, головне - не лізь в нові борги.
НЕ ЛІЗТИ.
 
Назад
Угорі Унизу