• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Лудоманія, питання по боргам в мфо

300к ну це прям багато!((( Раджу одне, якщо морально не вивозиш, не кидаяся в крайності! Але якщо чесно то й 300 можна закрити звісно не швидко, але потроху можна й з такого багна вилізти! В мене знайомий пару років тому взяв машину в кредит, потім втратив роботу, сім'я розвалилась, потім набрав в МФО кредитів і теж сидів не знав що робити! Майже два роки взагалі я не міг його впізнати, людина була просто в прірві! На початку 2023 підписав контракт, і ось трохи більш як за рік росплатився зі всіма! Головне не втратити голову, тому що іноді здається що падати далі нікуди вже а по факту, можна такого натворити, що життя в молодому віці може скінчитись! Сядь, подумай що будеш робити, розплануй, зміни рідним всі телефони, старі викинь, закрий всі СОЦ мережі і потроху вирішуй проблеми! Якщо морально справишся, то й 300к не будуть здаватися чимось непідйомним
Дякую, за підтримку.
Я духом не падаю, все можна вирішити, головне здоров'я близьких, як фізичне так і психологічне. Роблю кроки для вирішення своєї ганебної проблеми ( лудоманії), перший крок, заблокував себе через КРАЇЛ, хоча впевнений, що більше не повториться, але цей крок додатково стимулює боротися, погано, що не зробив цього раніше. Проконсультувався з юристами, в моєму випадку є смисл подавати на неплатоспроможність, та в судовому порядку реструктуризувати свої борги. Я хочу віддавати борги, але з відсотками та їхніми бажання, я не впораюсь, думаю це краще ніж чекати пропозицій і воювати з кожним з них в судах, до телефонного терору підготовився, та підготовив своїх близьких, дуже їм вдячний, що віднислися з розумінням. Залишилося питання з роботодавцем, це велика компанія, і як віднисуться до моєї проблеми невідомо, а робота досить гарна і не хочиться її втрачати.
 
Останнє редагування:
Скажу одне, готовся до судів хлопче ) Вже рий недорогих юристів в цій темі. Або надійся що тобі пробачать деякі борги ( що дуже навряд чи ).
 
Дякую, за підтримку.
Я духом не падаю, все можна вирішити, головне здоров'я близьких, як фізичне так і психологічне. Роблю кроки для вирішення своєї ганебної проблеми ( лудоманії), перший крок, заблокував себе через КРАЇЛ, хоча впевнений, що більше не повториться, але цей крок додатково стимулює боротися, погано, що не зробив цього раніше. Проконсультувався з юристами, в моєму випадку є смисл подавати на неплатоспроможність, та в судовому порядку реструктуризувати свої борги. Я хочу віддавати борги, але з відсотками та їхніми бажання, я не впораюсь, думаю це краще ніж чекати пропозицій і воювати з кожним з них в судах, до телефонного терору підготовився, та підготовив своїх близьких, дуже їм вдячний, що віднислися з розумінням. Залишилося питання з роботодавцем, це велика компанія, і як віднисуться до моєї проблеми невідомо, а робота досить гарна і не хочиться її втрачати.
Доброго дня! Як Ваші справи?
 
Назад
Угорі Унизу