• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Лудоманія, питання по боргам в мфо

По-перше - у тебе не має друзів.
По друге - і по-перше - позбутись лудки.
МФО - х#ня, головне - не лізь в нові борги.
НЕ ЛІЗТИ.
Я знаю, що грати більше не можна, бо я і так на дні прірви, слава богу, що є моральна підтримка з боку сім'ї, краще буду їм допомагати, займати свій вільний час, щоб не думати про погане. Я переймаюся, як закривати борги в мфо, і як можна вирішити з ними, щоб не було великих відсотків, так, як закрити за короткий термін не взмозі, сума занадто велика, а знову втягувати у проблеми рідних я не буду.
 
Я переймаюся, як закривати борги в мфо, і як можна вирішити з ними, щоб не було великих відсотків
Існує лишень один дієвий спосіб : очікувати поки їм перейде. Я за їхні ступені "від погроз до мольби".
А коли буде реально цікава пропозиція - розпрощатися.
І бути готовим прощатися в суді... серед вашого списку імбіцилів присутні шараги які люблять суди.
 
Я знаю, що грати більше не можна, бо я і так на дні прірви, слава богу, що є моральна підтримка з боку сім'ї, краще буду їм допомагати, займати свій вільний час, щоб не думати про погане. Я переймаюся, як закривати борги в мфо, і як можна вирішити з ними, щоб не було великих відсотків, так, як закрити за короткий термін не взмозі, сума занадто велика, а знову втягувати у проблеми рідних я не буду.
Якщо немає проблем з іншими питаннями, а лише з МФО- повний дзен.
Їх у тебе овер дофіга, тож - просто чекай. Потроху, щось та закриєш. Там вже сам вибирай- де буде гарна пропозиція і сам потягнеш - гаси)
 
Існує лишень один дієвий спосіб : очікувати поки їм перейде. Я за їхні ступені "від погроз до мольби".
А коли буде реально цікава пропозиція - розпрощатися.
І бути готовим прощатися в суді... серед вашого списку імбіцилів присутні шараги які люблять суди.
А какие именно подают в суд?
 
Існує лишень один дієвий спосіб : очікувати поки їм перейде. Я за їхні ступені "від погроз до мольби".
А коли буде реально цікава пропозиція - розпрощатися.
І бути готовим прощатися в суді... серед вашого списку імбіцилів присутні шараги які люблять суди.
Не підскажите, через який термін, вони подають до суду, приблизно, і чи перед цим пропонують вигідні пропозиції?
І які краще розкривати в першу чергу?
Дякую, за допомогу)
Не підскажите, через який термін, вони подають до суду, приблизно, і чи перед цим пропонують вигідні пропозиції?
І які краще розкривати в першу чергу?
Дякую, за допомогу)
Розкривати - закривати)
Телефон виправив))
 
Не підскажите, через який термін, вони подають до суду, приблизно, і чи перед цим пропонують вигідні пропозиції?
Вони подають до суду коли використають всі досудові методи стягнення. Від залякувань до пропозицій.
Плюс мінус від півроку.
Але це не точно... в мене і шостий рік пішов як ніхто не подав.
Тут багато чинників, зокрема таких як офіційне працевлаштування тощо...
І які краще розкривати в першу чергу?
Дякую, за допомогу)
Зазвичай зменьшують кількість, тобто від меньших до більших по тілам.
Але раціонально також закривати тих, хто пропонує лояльні для вас умови.
 
Вони подають до суду коли використають всі досудові методи стягнення. Від залякувань до пропозицій.
Плюс мінус від півроку.
Але це не точно... в мене і шостий рік пішов як ніхто не подав.
Тут багато чинників, зокрема таких як офіційне працевлаштування тощо...

Зазвичай зменьшують кількість, тобто від меньших до більших по тілам.
Але раціонально також закривати тих, хто пропонує лояльні для вас умови.
Дякую.
Я так розумію, якщо офіційно працевлаштований, та, ще й вся зп офіційна, то проблем може бути більше.
А, якщо, спробувати оформити банкрутство, чи в цьому немає, сенсу?
 
Дякую.
Я так розумію, якщо офіційно працевлаштований, та, ще й вся зп офіційна, то проблем може бути більше.
Звичайно.
А, якщо, спробувати оформити банкрутство, чи в цьому немає, сенсу?
Тут я вам не порадник.
Це консультуйтесь з арбітражником.
В нас на форумі є юрист який займається банкрутством фіз. осіб, можете поспілкуватись.
Процедура далеко не дешева і багато ньюансів, тож це потрібна експертна оцінка.
 
Звичайно.

Тут я вам не порадник.
Це консультуйтесь з арбітражником.
В нас на форумі є юрист який займається банкрутством фіз. осіб, можете поспілкуватись.
Процедура далеко не дешева і багато ньюансів, тож це потрібна експертна оцінка.
Дякую
Звичайно.

Тут я вам не порадник.
Це консультуйтесь з арбітражником.
В нас на форумі є юрист який займається банкрутством фіз. осіб, можете поспілкуватись.
Процедура далеко не дешева і багато ньюансів, тож це потрібна експертна оцінка.
А можете дати, контакти, щоб звернутися за консультацією.
 
Останнє редагування:
А можете дати, контакти, щоб звернутися за консультацією.
1709021655386.png
 
Я знаю, що грати більше не можна, бо я і так на дні прірви, слава богу, що є моральна підтримка з боку сім'ї, краще буду їм допомагати, займати свій вільний час, щоб не думати про погане. Я переймаюся, як закривати борги в мфо, і як можна вирішити з ними, щоб не було великих відсотків, так, як закрити за короткий термін не взмозі, сума занадто велика, а знову втягувати у проблеми рідних я не буду.
Правильна думка... Найгірше те, що був виграш із самого початку... Так би програли, подумали лохотрон і більше не лізли б, в те болото...
 
Назад
Угорі Унизу