• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Лудоманія, питання по боргам в мфо

Правильна думка... Найгірше те, що був виграш із самого початку... Так би програли, подумали лохотрон і більше не лізли б, в те болото...
це для багатьох гра на нервах. І залежність саме від відчуття можливостей відігратись а не від грошей. Фактично ти можеш програвати весь час як це роблять любителі Автоматів але віра в халяву тебе не покидає тому продовжуєш раз за разом ставити.
 
це для багатьох гра на нервах. І залежність саме від відчуття можливостей відігратись а не від грошей. Фактично ти можеш програвати весь час як це роблять любителі Автоматів але віра в халяву тебе не покидає тому продовжуєш раз за разом ставити.
100%
 
це для багатьох гра на нервах. І залежність саме від відчуття можливостей відігратись а не від грошей. Фактично ти можеш програвати весь час як це роблять любителі Автоматів але віра в халяву тебе не покидає тому продовжуєш раз за разом ставити.
Віра в халяву... Це до скарбнички відповідей на питання "ЧОМУ ви граєте?"...)))
 
Віра в халяву... Це до скарбнички відповідей на питання "ЧОМУ ви граєте?"...)))
Згодна,хочеться легких грошей,ніхто не хоче бетон мішать,працювать подобово чи нічними змінами. Робота це відповідальність. А потім ой.... Я захворів(ла). А якщо рідні заплатять,то взагалі бомба
 
Згодна,хочеться легких грошей,ніхто не хоче бетон мішать,працювать подобово чи нічними змінами. Робота це відповідальність. А потім ой.... Я захворів(ла). А якщо рідні заплатять,то взагалі бомба
 
Згодна,хочеться легких грошей,ніхто не хоче бетон мішать,працювать подобово чи нічними змінами. Робота це відповідальність. А потім ой.... Я захворів(ла). А якщо рідні заплатять,то взагалі бомба
Згоден)
 
Згодна,хочеться легких грошей,ніхто не хоче бетон мішать,працювать подобово чи нічними змінами. Робота це відповідальність. А потім ой.... Я захворів(ла). А якщо рідні заплатять,то взагалі бомба
🙄🫣😁
 
Moneyveo
Кредит+
Кредит7
Слон кредит
Егроші
Смартівей
Мілоан
Tengo
Pango
Алекс кредит
Mone4you
Mycredit
Selficredit
Soscredit
Finbar
Starfin
Finsfera
Швидко гроші
НаВсе
Lovilave
Clickcredit
Prostocredit
firstcredit
icredit
treba credit
eazy cash
credisend
finbert
fcredit
procent
Спробую сказати яке МФО і як працює по свому досвіду:
Moneyveo - через місяць протермінування віддають ТАЛІОН ПЛЮС, ті вже починають обдзвонювати рідних. Під кінець 30 денного протермінування можна отримати вигідні умови від Манівео
Кредит+ - буває що пропонують закрити за тіло, як пощастить. Мене після закриття заблокували на 2 роки на сайті))
Егроші - сума в протермінуванні росте дуже швидко, тому навіть не знаю як вам краще буде
Смартівей - через 2-3 тижні протермінування пропонують тіло частинами, без дзвінків рідним і т.п.
Мілоан - тенго - панго - ніби ТОВ, діють однаково. Через 20-25 днів пропонують реструктуризацію, без дзвінків рідним
Алекс кредит - приблизно через 2 місяці пропонують закрити за тіло + 50%. Був дзвінок рідним приблизно через 6 місяців
ФінБар - продали ФІНТЕХ Коллект через 100 днів, там одразу запропонували за тіло закрити
Швидкогроші - без дзвінків рідним, погоджуються на оплату частинами після 20 днів протермінування
На Все - УкрКредиФінанс - через місяць протермінування віддадуть своїм ж ЮРИДИЧНИЙ СТИМУЛ і будуть дзвінки рідним
Кліккредіт - через 2 місяці +- оплата тіла частинами, без дзвінків. Потрібно перевіряти з часом кабінет, перші днів 50 тотальний ігнор
Кредісенд - продадуть потім КредитКапітал, нормально закрити не хочуть, відсотки крутять далі, чекаємо
 
Спробую сказати яке МФО і як працює по свому досвіду:
Moneyveo - через місяць протермінування віддають ТАЛІОН ПЛЮС, ті вже починають обдзвонювати рідних. Під кінець 30 денного протермінування можна отримати вигідні умови від Манівео
Кредит+ - буває що пропонують закрити за тіло, як пощастить. Мене після закриття заблокували на 2 роки на сайті))
Егроші - сума в протермінуванні росте дуже швидко, тому навіть не знаю як вам краще буде
Смартівей - через 2-3 тижні протермінування пропонують тіло частинами, без дзвінків рідним і т.п.
Мілоан - тенго - панго - ніби ТОВ, діють однаково. Через 20-25 днів пропонують реструктуризацію, без дзвінків рідним
Алекс кредит - приблизно через 2 місяці пропонують закрити за тіло + 50%. Був дзвінок рідним приблизно через 6 місяців
ФінБар - продали ФІНТЕХ Коллект через 100 днів, там одразу запропонували за тіло закрити
Швидкогроші - без дзвінків рідним, погоджуються на оплату частинами після 20 днів протермінування
На Все - УкрКредиФінанс - через місяць протермінування віддадуть своїм ж ЮРИДИЧНИЙ СТИМУЛ і будуть дзвінки рідним
Кліккредіт - через 2 місяці +- оплата тіла частинами, без дзвінків. Потрібно перевіряти з часом кабінет, перші днів 50 тотальний ігнор
Кредісенд - продадуть потім КредитКапітал, нормально закрити не хочуть, відсотки крутять далі, чекаємо
Дякую, за корисну інформацію.
 
В кого соскікредіт..Ділюсь досвіом..З тіла 10000 т.,нарахували 20000 т.А тепер випрошують,причом дуже лагідно і ніжно.Оплатіть лиш 2000 т.Тоїсть,наскільки багате МФО,що 18000 к. вирішило подарити....
 
Зараз я буду диким циніком щодо лудоманів.
Не плутати із луддитами. Ті хоч знали, за що майно трощать.
А ці? Заробив і поклав на сукно... Очі закрив - і немає)

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
В кого соскікредіт..Ділюсь досвіом..З тіла 10000 т.,нарахували 20000 т.А тепер випрошують,причом дуже лагідно і ніжно.Оплатіть лиш 2000 т.Тоїсть,наскільки багате МФО,що 18000 к. вирішило подарити....
Це за який термін? Не було жодних оплат?
 
В травні цього року,буде 3 роки...По останьому кредиту,0 оплат...
 
Соскі кому,можуть продати..Лиш таким сосунам,як вони...
 
А звідки сума в 300к взялась? Ти що в кожній МФО по 10к брав?! Чи це ти рахуєш з виплатами, тобто з відсотками?
 
Ні, це по тілам, десь 5тис., десь 20тис., так і набігло 300тис.
300к ну це прям багато!((( Раджу одне, якщо морально не вивозиш, не кидаяся в крайності! Але якщо чесно то й 300 можна закрити звісно не швидко, але потроху можна й з такого багна вилізти! В мене знайомий пару років тому взяв машину в кредит, потім втратив роботу, сім'я розвалилась, потім набрав в МФО кредитів і теж сидів не знав що робити! Майже два роки взагалі я не міг його впізнати, людина була просто в прірві! На початку 2023 підписав контракт, і ось трохи більш як за рік росплатився зі всіма! Головне не втратити голову, тому що іноді здається що падати далі нікуди вже а по факту, можна такого натворити, що життя в молодому віці може скінчитись! Сядь, подумай що будеш робити, розплануй, зміни рідним всі телефони, старі викинь, закрий всі СОЦ мережі і потроху вирішуй проблеми! Якщо морально справишся, то й 300к не будуть здаватися чимось непідйомним
 
Назад
Угорі Унизу