• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Може хтось закривав останнім часом, підкажіть?

Валюшка

Форумчанин
Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
694
Реакції
1,124
Бали
253
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Валюшка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Такі протівні,подлі.Може хто поділиться як у кого з ними?У мене прострочка 1.5 місяці.Тіло 3900,хочуть 9700,звонить на роботу,у вайбері погрожують.Що ще чекати від них?чи це вже дно?
 
Такі протівні,подлі.Може хто поділиться як у кого з ними?У мене прострочка 1.5 місяці.Тіло 3900,хочуть 9700,звонить на роботу,у вайбері погрожують.Що ще чекати від них?чи це вже дно?
Падать всегда есть куда.Игнорьте и жалуйтесь в НБУ, киберам.Вода камень точит.
 
Такі протівні,подлі.Може хто поділиться як у кого з ними?У мене прострочка 1.5 місяці.Тіло 3900,хочуть 9700,звонить на роботу,у вайбері погрожують.Що ще чекати від них?чи це вже дно?
Ну для начала успокоиться. Игнор в помощь, нервы треплют добряче, но всё зависит от вашего внутреннего настроя!
 
Падать всегда есть куда.Игнорьте и жалуйтесь в НБУ, киберам.Вода камень точит.
Уже директорці 20 раз дзвонили.Вона мені,каже позич у когось і закрий,хай мені не дзвонять.А я навіть боюся подумати що далі буде...
Ну для начала успокоиться. Игнор в помощь, нервы треплют добряче, но всё зависит от вашего внутреннего настроя!
Та щось настрій недуже.Те нещастя такої гидоти на мене наплело
 
Уже директорці 20 раз дзвонили.Вона мені,каже позич у когось і закрий,хай мені не дзвонять.А я навіть боюся подумати що далі буде...

Та щось настрій недуже.Те нещастя такої гидоти на мене наплело
Ну не Вы же ей звоните.Звонят мошенники, вот пусть и жалуется в соответствующие инстанции, или сама пусть проспонсирует мошенников, все взрослые люди.
 
Уже директорці 20 раз дзвонили.Вона мені,каже позич у когось і закрий,хай мені не дзвонять.А я навіть боюся подумати що далі буде...

Та щось настрій недуже.Те нещастя такої гидоти на мене наплело
Моя хорошая, ты только в начале всего пути, поверь, эти твapu очень много интересного рассказывают, но опять таки всё зависит от твоего внутреннего стержня. Они прощупывают почву, пытаются найти твои слабые места
 
Такі протівні,подлі.Може хто поділиться як у кого з ними?У мене прострочка 1.5 місяці.Тіло 3900,хочуть 9700,звонить на роботу,у вайбері погрожують.Що ще чекати від них?чи це вже дно?
Менше з ними у вайбері потрібно було переписки вести!
 
Менше з ними у вайбері потрібно було переписки вести!
Вони вже другий раз мені писали контакти керівництва,перший раз місяць тому,але не дзвонили .
Ну не Вы же ей звоните.Звонят мошенники, вот пусть и жалуется в соответствующие инстанции, или сама пусть проспонсирует мошенников, все взрослые люди.
З одного боку сама вона винна,не дала мені на роботу вийти,хай слухає. Вони їй наплели,що я її поручительом взяла і її номер вказала,а я такого точно не робила
Менше з ними у вайбері потрібно було переписки вести!
Можна подумати,вони б не дзвонили,якби я не відписала
 
Вони вже другий раз мені писали контакти керівництва,перший раз місяць тому,але не дзвонили .

З одного боку сама вона винна,не дала мені на роботу вийти,хай слухає. Вони їй наплели,що я її поручительом взяла і її номер вказала,а я такого точно не робила

Можна подумати,вони б не дзвонили,якби я не відписала
Послушайте бывалых, немедленно прекратите с ними общаться, от слова совсем!
 
Ведіть переписки далі у вайбері,ще й колажі скоро на всіх і вся полетять.
Уже заблокувала,відразу як з гроші всім прийшло смс через 5 хвилин після смс що готую позов до суду за шахрайство
 
Не все.Уважніше дивіться.І друзів закрийте.
Як його геть удалити?
Послушайте бывалых, немедленно прекратите с ними общаться, от слова совсем!
Я ж з ними зовсім не спілкувалася до сьогодні,так гидко, капець
 
Назад
Угорі Унизу