• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Може хтось закривав останнім часом, підкажіть?

Такі протівні,подлі.Може хто поділиться як у кого з ними?У мене прострочка 1.5 місяці.Тіло 3900,хочуть 9700,звонить на роботу,у вайбері погрожують.Що ще чекати від них?чи це вже дно?
Они дно, это ? пудов, попиликают и продадут, ну колажик ещё может подкинут на знакомых, на тебя им не интересно, а вот сестра или жена брата соседа с соседней улицы, это да, вдруг поведёшься
 
Они дно, это ? пудов, попиликают и продадут, ну колажик ещё может подкинут на знакомых, на тебя им не интересно, а вот сестра или жена брата соседа с соседней улицы, это да, вдруг поведёшься
Жуть
 
Уже директорці 20 раз дзвонили.Вона мені,каже позич у когось і закрий,хай мені не дзвонять.А я навіть боюся подумати що далі буде...

Та щось настрій недуже.Те нещастя такої гидоти на мене наплело
Попросите директора пусть уделит 20 минут своего времени и напишет заявление в полицию о срыве рабочего процесса. И сами не поленитесь напишите в НБУ и киберполицию , можно ещё в финскаргу .
 
Вважайте мене вашою меншенькою,ще паршивенькою овечкою))))вашу допомогу дуже ціную
Поверь, все мы через это проходили. Да, было не просто, но все живы и слава богу. Я вот скоро как три года здесь чалюсь
 
На сколько я знаю у этих говнюков дно это их естественная среда обитания , и они могут ещё ниже упасть ,
 
Попросите директора пусть уделит 20 минут своего времени и напишет заявление в полицию о срыве рабочего процесса. И сами не поленитесь напишите в НБУ и киберполицию , можно ещё в финскаргу .
Та вони ж не признаються
 
Может быть ещё хуже, говорим же не просто так, ибо опытнее
Не пугайте, они у меня неделю где-то в просрочке , на звонки не отвечаю незнаю может звонят, другие пока не жаловались, что хуже может быть?
 
Не пугайте, они у меня неделю где-то в просрочке , на звонки не отвечаю незнаю может звонят, другие пока не жаловались, что хуже может быть?
Не пугаем), просто описывает все варианты. Что не общаетесь, то это хорошо. Но эти очень гнилые
 
Спрашивали сумму ? По сумме можно вычислить кто это . И идите пишите , приврите что представились
Да,суму назвали,я хотіла спровокувати назвати фірму.так і вийшло.як пригрозила позовом, моментом Давида не стало,а об'явилася гроші всім ,усі такі порядні,уважаємая, заплатіть будь ласка.не думаю,що збіг.а суму ту саму назвав і "Давід і гроші всім
 
Позовом до суду (думаю,вони таке малюють в смс, то й я буду),а що,він же незнає наскільки я дурна,а я незнаю наскільки він обізнаний,чи вичислю я його чи ні.але злився відразу після цього,пішов штурмувати керівництво
 
Да,суму назвали,я хотіла спровокувати назвати фірму.так і вийшло.як пригрозила позовом, моментом Давида не стало,а об'явилася гроші всім ,усі такі порядні,уважаємая, заплатіть будь ласка.не думаю,що збіг.а суму ту саму назвав і "Давід і гроші всім
Лучше в НБУ и киберам, Ваши угрозы малоэффективны.
 
Назад
Угорі Унизу