• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Приватбанк, повернення коштів

Yuristo2020

Юрист
Юрист
Реєстрація
3 Чер 2020
Дописи
1,311
Реакції
3,050
Бали
8,005
UAH
15.00
Ваш пол
Женский
Це одне цікаве рішення на користь Клієнта)
Ситуація наступна: ПриватБанк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Судом було винесено Заочне рішення, яким було вирішено стягнути на користь Банку заборгованість - близько 40 тисяч гривень.
На підставі вказаного рішення, було відкрито виконавче провадження. За вказаним ВП з доходів боржника, виконавцем було стягнуто близько 13 тисяч гривень.
Згодом, було подано Заяву про перегляд заочного рішення по вказаній справі. Суд заочне рішення скасував і виніс нове рішення, яким позов Приватбанку заовольнив частково та стягнув заборгованість у розмірі 2800 грн.
Після вказаного, була подана Заява про поворот виконання рішення суду, яка була повністю задоволена судом. За Ухвалою суду, Банк повинен повернути Клієнту 13 тисяч гривень, які були стягнені за виконавчим провадженням.
(Приват намагався подавати апеляційну та касаційну скарги, але безрезультатно)
 

Вкладення

  • 0-02-05-b3806b0144c498d5a0c6121a1a51acd763cb73a46d2eca8ce12db0cc9ea48bbc_e09bae00dcc14d89.jpg
    0-02-05-b3806b0144c498d5a0c6121a1a51acd763cb73a46d2eca8ce12db0cc9ea48bbc_e09bae00dcc14d89.jpg
    149.8 Кб · Перегляди: 90
Це одне цікаве рішення на користь Клієнта)
Ситуація наступна: ПриватБанк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Судом було винесено Заочне рішення, яким було вирішено стягнути на користь Банку заборгованість - близько 40 тисяч гривень.
На підставі вказаного рішення, було відкрито виконавче провадження. За вказаним ВП з доходів боржника, виконавцем було стягнуто близько 13 тисяч гривень.
Згодом, було подано Заяву про перегляд заочного рішення по вказаній справі. Суд заочне рішення скасував і виніс нове рішення, яким позов Приватбанку заовольнив частково та стягнув заборгованість у розмірі 2800 грн.
Після вказаного, була подана Заява про поворот виконання рішення суду, яка була повністю задоволена судом. За Ухвалою суду, Банк повинен повернути Клієнту 13 тисяч гривень, які були стягнені за виконавчим провадженням.
(Приват намагався подавати апеляційну та касаційну скарги, але безрезультатно)
Аки бальзам на душу!
 
Це одне цікаве рішення на користь Клієнта)
Ситуація наступна: ПриватБанк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Судом було винесено Заочне рішення, яким було вирішено стягнути на користь Банку заборгованість - близько 40 тисяч гривень.
На підставі вказаного рішення, було відкрито виконавче провадження. За вказаним ВП з доходів боржника, виконавцем було стягнуто близько 13 тисяч гривень.
Згодом, було подано Заяву про перегляд заочного рішення по вказаній справі. Суд заочне рішення скасував і виніс нове рішення, яким позов Приватбанку заовольнив частково та стягнув заборгованість у розмірі 2800 грн.
Після вказаного, була подана Заява про поворот виконання рішення суду, яка була повністю задоволена судом. За Ухвалою суду, Банк повинен повернути Клієнту 13 тисяч гривень, які були стягнені за виконавчим провадженням.
(Приват намагався подавати апеляційну та касаційну скарги, але безрезультатно)
??
 
Це одне цікаве рішення на користь Клієнта)
Ситуація наступна: ПриватБанк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Судом було винесено Заочне рішення, яким було вирішено стягнути на користь Банку заборгованість - близько 40 тисяч гривень.
На підставі вказаного рішення, було відкрито виконавче провадження. За вказаним ВП з доходів боржника, виконавцем було стягнуто близько 13 тисяч гривень.
Згодом, було подано Заяву про перегляд заочного рішення по вказаній справі. Суд заочне рішення скасував і виніс нове рішення, яким позов Приватбанку заовольнив частково та стягнув заборгованість у розмірі 2800 грн.
Після вказаного, була подана Заява про поворот виконання рішення суду, яка була повністю задоволена судом. За Ухвалою суду, Банк повинен повернути Клієнту 13 тисяч гривень, які були стягнені за виконавчим провадженням.
(Приват намагався подавати апеляційну та касаційну скарги, але безрезультатно)
Согласен решение хорошее, но в чём уникальность... Это обычная норма, поворот исполнения... Дело то по сути проиграно...
 
Я не знаю о какой уникальности речь, но тем не менее, нет ничего нового в отмене заочки, повороте исполнения решения суда и кроме всего прочего в получении нового по сути проигрышного решения, только с меньшей суммой...
 
Почему проигрышного?
Предлагаю это обсудить. На мой взгляд очень даже приятное решение.
Я сразу же написал, что решение хорошее... Но действительно не понял в чём уникальность, это рядовое решение... Но мне не ответили по сути, а так пошутили...)) Так я и хотел обсудить, нормальное решение... Проигрышное потому что взыскали задолженность всё равно... Она же сама пишет, что по новому решению взыскали задолженность всё равно...
Согласен решение хорошее, но в чём уникальность... Это обычная норма, поворот исполнения... Дело то по сути проиграно...
 
Я не знаю о какой уникальности речь, но тем не менее, нет ничего нового в отмене заочки, повороте исполнения решения суда и кроме всего прочего в получении нового по сути проигрышного решения, только с меньшей суммой...
Не знаю как вас, но меня такие решения очень радуют
 
Не знаю как вас, но меня такие решения очень радуют
Да я понимаю... Но это я думаю рядовое решение по постанове ВПВС строго...
Ок. Выигрышным на 100% оно могло бы стать?
Не знаю, я ведь его не вижу и материалов дела не вижу...
Да какие ж тут шутки...
Ну мне правда интересно... Я ведь всегда интересуюсь практикой по Привату...
 
Да я понимаю... Но это я думаю рядовое решение по постанове ВПВС строго...

Не знаю, я ведь его не вижу и материалов дела не вижу...
Для вас это рядовое, а для нас - охеренно приятная новость
 
Не знаю, я ведь его не вижу и материалов дела не вижу...
Ну вот. А я вижу, например, результат. Если человека он устроил, то что здесь плохого? Безусловно, нет предела совершенству. Однако, и так весьма приятно.
Для вас это рядовое, а для нас - охеренно приятная новость
Авторитетно плюсую!
 
Согласен решение хорошее, но в чём уникальность...
Если мне не изменяет память, то на форуме (сколько я на нём есть) ещё не было тем по поводу поворота исполнения решения суда
Дело то по сути проиграно...
Я считаю, что уменьшить сумму задолженности с 40000 грн. к 2800 грн. - весьма неплохой результат)
Ну, и проигранным я бы не назвала это дело, всё же суд значительно уменьшил сумму задолженности, чему Клиент был рад)
 
Назад
Угорі Унизу