• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просрочен кредит в Miloan

  • Автор теми Natalya_
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
У меня 1,5 месяца просрочка, но в лк указано, что только 12 дней. Звонят мне и контактным. Смс про продажу приходила не раз, но я так понимаю, что ещё не продали. А как понять что продажа состоялась, и узнать нового "владельца" моего долга?
 
Меня сразу продали в Кредит Експресс. Те звонят но идут на х.ен потому как переадресация стоит на украденный телефон.
 
Тенго від мілоан,автодозвон четвертий день протермінування був кожні 10 хв до 19-00 більше 90 разів ,саме тенго,на наступний день вже близько 70 разів ,блокую кожен номер ,але все одно ,набридає пипець,але як вони так ніхто,ні оператор ні менеджери,тільки автодозвон,тварі
 
Тенго від мілоан,автодозвон четвертий день протермінування був кожні 10 хв до 19-00 більше 90 разів ,саме тенго,на наступний день вже близько 70 разів ,блокую кожен номер ,але все одно ,набридає пипець,але як вони так ніхто,ні оператор ні менеджери,тільки автодозвон,тварі
Антиспам і заборона на вхідні дзвінки з невідомих номерів. Хай в рельсу дзвонять
 
а скільки днів вони можуть отак наярювати по 100 разів на день?
у мене зараз все блокується автоматично, але цікаво, хтось можливо поділитись досвідом?
 
В мфо Miloan просрочен кредит на 30 дней, тело кредита 3000 грн, а к выплате требуют 18000! Сумма уже в более, чем 3 раза превышает тело! Разве это законно и как с ними договариваться, на разговор о частичном списании совсем не идут.
Доброго дня. Мені запропонували тіло і 1000 зверху через 56 днів просрочки
 
А дуже буди настирлеві в плані дзвінків до рідних чи знайомих ,а то в мене вже протермінування 20+днів і дзвонить переважно робот до мене
В мене теж робот 30-40разів. Поставила блокатор невідомих дзвінків. Прислали смс
 
А дуже буди настирлеві в плані дзвінків до рідних чи знайомих ,а то в мене вже протермінування 20+днів і дзвонить переважно робот до мене
Ці не часто телефонують, особисто мені по 200 разів на день ! А рідних не чіпають )
 
Доброго дня. Мені запропонували тіло і 1000 зверху через 56 днів просрочки
Десь на форумі бачив , що це буде їх остання акція перед продажем ! Думаю протримається до нового року а після продадуть ! Тому я зараз особисто хочу закрити мілоан та тенго , у тенго 9700 а мілоан за 5220 ( це все тіло + 1000) наскільки я знаю це від них буде сама адекватна пропозиція !
 
Хтось може підказати, який там договір Мілоан на скільки днів?, продали давно Кредит Капіталу, в УбКі збільшується сума вже більше року пройшло , що може бути що договір більше року навіть . Не дуже хочеться писати Кредит Капіталу, а мілоан не хоче надати договір.
 
Останнє редагування:
Підскажіть будь ласка.Післа Панченко,коли вони пропонують тіло? Задовбали дзвонити безперестану
 
Підскажіть будь ласка.Післа Панченко,коли вони пропонують тіло? Задовбали дзвонити безперестану
Когда увидят, что толку от звонков нету. И вы не согласны платить их хотелки, тогда и предложат тело
 
Назад
Угорі Унизу