• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просрочен кредит в Miloan

  • Автор теми Natalya_
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
Теж запропонували тіло +1000 зверху , запросив гарантійку ! Пришла сьогодні на електронну пошту , і геть зовсім не впиралися ) відіразу сказати що відправлять на електронну пошту ! Завтра буду закривати , бо їх боти мене до білої гарячки доведуть 😂
 
Теж запропонували тіло +1000 зверху , запросив гарантійку ! Пришла сьогодні на електронну пошту , і геть зовсім не впиралися ) відіразу сказати що відправлять на електронну пошту ! Завтра буду закривати , бо їх боти мене до білої гарячки доведуть 😂
Блокуйте їхні номера у них на це і розраховано.
 
У мене прога стоїть то блокує , але 260 сповіщень за день до мені якась паскуда наярювала все рівно напрягає )
У мене стоїть додаток фільтр дзвінків там увімкнено ігнорувати контактні робот їхній рідко пробивається
Вже тиждень від них тиша незнаю чого очікувати тіло 2к
 
У мене стоїть додаток фільтр дзвінків там увімкнено ігнорувати контактні робот їхній рідко пробивається
Вже тиждень від них тиша незнаю чого очікувати тіло 2к
Якщо тіло 2к то нічого страшного )
 
Мені пропонували за тіло закрити місяця через 4, але я закривала кредит у іншій мфо, грошей не було на той час,продали на 5 місяць єапб.
 
Мені пропонували за тіло закрити місяця через 4, але я закривала кредит у іншій мфо, грошей не було на той час,продали на 5 місяць єапб.
А далі ? Цікаво як ведуть себе ЄАПБ в вашому випадку , бо в мене тихо як ніколи )
 
А далі ? Цікаво як ведуть себе ЄАПБ в вашому випадку , бо в мене тихо як ніколи к
Коли їм перейшов перший кредит мілоан,вони зателефонували,та навіть спробували домовитись, але після запиту на гарантійний лист випали на мороз, просили внести 2000,щоб побачити мою активність😂 наступного дня прийшло смс,що і маніфою тепер в них,і вони про це знали як телефонували з приводу міолана(бо перейшов до них 11 січня, а телефонували вони 16 за мілоан). Я зателефонувала, давайте ж домовлятися стосовно двох кредитів, ви ж в суд підете з двома одразу, сказали що знають тільки про мілоан. Пізніше кажуть давайте закривайте спочатку мілоан,а потім вже маніфою. Тіла і відсоток за користування в обох 38000, ті ж в суммі хочуть 103000. Так що з ними домовлятися не буду. Договори про відступ до них не хочуть надавати,кажуть що я тягну час. Тому збираю кошти на адвоката,скористаюсь послугами адвоката з форуму. Рано чи пізно підуть до суду.
А далі ? Цікаво як ведуть себе ЄАПБ в вашому випадку , бо в мене тихо як ніколи )
Ну і по відгукам по ним судячи з форуму, можно тільки чекати на суд, тому що вони не пропонують вигідні умови закриття. І спілкуватися з ними виходить не має ніякого сенсу. Ну вони особо не турбують,раз на день телефонують,інколи смс від них. Вчора трохи спеціалістка по просроченим заборгованостям биконула на мене, я відповіла що не треба зі мною як подружкою розмовляти і попросила змінити тон,після чого вона просто ввічливо попрощалась.
 
Останнє редагування:
А мене тиша від мілоан напружує, не пишуть...може дзвонять, то там спам їх ловить....Ото Панченком погрожували...і все....вже наче два місяці прострочки, не пам'ятаю. Нічого окрім повної сплати не пропонували🤨
 
А мене тиша від мілоан напружує, не пишуть...може дзвонять, то там спам їх ловить....Ото Панченком погрожували...і все....вже наче два місяці прострочки, не пам'ятаю. Нічого окрім повної сплати не пропонували🤨
В мене запропонували вже тіло +1к)))
Значить, скоро продадуть)))
 
В мене запропонували вже тіло +1к)))
Значить, скоро продадуть)))
Це добре чи погано що продадуть?
В мене запропонували вже тіло +1к)))
Значить, скоро продадуть)))
Я Вас прочитала, і думаю, гляну смс...значить мене теж скоро продадуть)) я не побачила повідомлення за 21.02....🤨🤨🤨
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-22-23-31-34-888_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2024-02-22-23-31-34-888_com.android.mms.jpg
    75.4 Кб · Перегляди: 34
Не можу знайти кому вони далі продають...і який можливий варіант тобто як в людей було
ЄАПБ, здається)))
Не можу знайти кому вони далі продають...і який можливий варіант тобто як в людей було
Варіант один: відкладаємо кошти потихеньку)))
 
Назад
Угорі Унизу