• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просрочен кредит в Miloan

  • Автор теми Natalya_
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
В мфо Miloan просрочен кредит на 30 дней, тело кредита 3000 грн, а к выплате требуют 18000! Сумма уже в более, чем 3 раза превышает тело! Разве это законно и как с ними договариваться, на разговор о частичном списании совсем не идут.
Назбирайте 4000тисячі і через 3-4 місяці закриєте. Прийде смс:3000 тіло+1000
 
Ну ,кому гірше що ти будиш жити в постійному страху ? І що той страх змінить ,чи допоможе вирішити питання ?
Ні, звісно. Не вирішить питання.
Нічого страшного в цьому нема. Зате є дуже чудовий життєвий досвід) =))
Це точно....не веселий, але бадьорий, вчить себе захищати (це я про себе).
 
Ні, звісно. Не вирішить питання.

Це точно....не веселий, але бадьорий, вчить себе захищати (це я про себе).
Тут же таке діло ,є грошенята можна закривати із відсотками ,а можна і на принцип ,особисто я по своїй дурості майже всі сараї пролонгував ,тобто закрив і не один раз ,то зараз всі вони ідуть за кораблем
 
Взагалі то, і веселе там є, якщо присутні самоіронія і володіння сарказмом))))
Зараз буде щось типу саможарту: добре, що я виписала на листок свої мфо і суми тіл, скачала договори. Бо я забула "з ким дружила"🤣🤣 так стало байдуже, що все, пробіл🤣 Це сьогодні читала про мілоан бо тихі були
Тут же таке діло ,є грошенята можна закривати із відсотками ,а можна і на принцип ,особисто я по своїй дурості майже всі сараї пролонгував ,тобто закрив і не один раз ,то зараз всі вони ідуть за кораблем
Я вчасно форум знайшла: пролонгацій не робила. Там до форуму раз кредит7 лиш був, і на тому крапка. Але ж вони це врахували і на тіло 15 з 19 зменшили. Лиш на розбиття не пішли. Тричі тіло пропонували, вже мовчать.... Більше ніде не проплачувала.
Все буде добре!!! Ну їх!!!
 
Останнє редагування:
Я вчасно форум знайшла: пролонгацій не робила. Там до форуму раз кредит7 лиш був, і на тому крапка. Але ж вони це врахували і на тіло 15 з 19 зменшили. Лиш на розбиття не пішли. Тричі тіло пропонували, вже мовчать.... Більше ніде не проплачувала.
Я потрапив на форум трішки запізно ,коли вже настала повна дупа ,але краще пізно ,і завдяки форуму не вліз до отих захистів
 
Не можу знайти кому вони далі продають...і який можливий варіант тобто як в людей було
У мене продали кредит капітал . Ті вліпили напис,оскаржила. Але ж це було у 2021 році. Я наче старенька бабця,яка згадує....а пам'ятаєте як було колись....😂
 
Кто кто?) не помню о них, уже так года 3,5. Тело было в разы больше вашего. Пошла в просрочку и забыла :))))
 
Назад
Угорі Унизу