• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Простозайм. ПростоПозика. Оформить микрозайм в Украине. Отзывы

Меня больше прозвон некоторым людям напрягает, они меня гнобят еще больше чем просто позыка. Ладно, будем набираться сил. А долго звонили, с неделю или как?
Ну вони некожен день 2рази в тиждень,чи 1раз,але тут головне щоб ви тримали свою позицію,а що знайомі?Ви знаєте мене колись теж так грузило це все,чоловікові родичі,то взагалі кошмар,вони мене і так недолюблюють,а тут я вся така з кредитами???,ой було все,я ночами плакала,тому що окрім чоловіка небуло кому викласти душу,друзі?Немаю я тепер друзів,дай і нехочу?,легше тоді якось без такіх друзів.Але як ви поставите свою позицію,так воно і буде.Знайомі за вас просто позиці,іхні заоблачні проценти платити небудуть,такщо так і кажіть ім,вибачте що дзвонять,але платити більше небуду,буду ждати закриття за тіло,і все.Принаймні я сказала всім своім так,хочете ідіть в поліцію чи в прокуратуру,чи в суд,але більше іхні кармани набивати небуду.Будьте сильними,тримайтесь?
 
Кожен день видзвонюють неберу телефон до чоловіка теж дзвонять. напишіть мені в лічку

Я незнаю що дальше буде.Но з березня неплачу вже місяць пройшов а відповідь з головного офіса немає.юрист каже нічого неплатити.піду до суду іншого вихода немає в мене 150000 по їхнім підрахункам.автодозвон ми вже пройшли послала їх далеко.н
Ну вони некожен день 2рази в тиждень,чи 1раз,але тут головне щоб ви тримали свою позицію,а що знайомі?Ви знаєте мене колись теж так грузило це все,чоловікові родичі,то взагалі кошмар,вони мене і так недолюблюють,а тут я вся така з кредитами???,ой було все,я ночами плакала,тому що окрім чоловіка небуло кому викласти душу,друзі?Немаю я тепер друзів,дай і нехочу?,легше тоді якось без такіх друзів.Але як ви поставите свою позицію,так воно і буде.Знайомі за вас просто позиці,іхні заоблачні проценти платити небудуть,такщо так і кажіть ім,вибачте що дзвонять,але платити більше небуду,буду ждати закриття за тіло,і все.Принаймні я сказала всім своім так,хочете ідіть в поліцію чи в прокуратуру,чи в суд,але більше іхні кармани набивати небуду.Будьте сильними,тримайтесь?
Як ви розібрались з позикою.видзвонюють знов.юрист каже нічого неплатити а чекати
 
Останнє редагування:
Кожен день видзвонюють неберу телефон до чоловіка теж дзвонять. напишіть мені в лічку



Як ви розібрались з позикою.видзвонюють знов.юрист каже нічого неплатити а чекати
Я іще на режимі сніжинка,чекаю пропозицію за тіло,не копійкі більше,вже пока тиша,вони подзвонять,подзвонять,потім скажуть що каллам продають(своім же),я ім предложила через суд,незахотіли,тоді ждем,незнаю що,але жду,адекватноі пропозиціі на закриття.
 
Я іще на режимі сніжинка,чекаю пропозицію за тіло,не копійкі більше,вже пока тиша,вони подзвонять,подзвонять,потім скажуть що каллам продають(своім же),я ім предложила через суд,незахотіли,тоді ждем,незнаю що,але жду,адекватноі пропозиціі на закриття.
сьогодні мені прийшла відповідь від них відмова в рекструктиризації і погасити тіло з відсотками так як зараз карантин не краще в них фінансове становище. і розбиратись на місці де заключала договір.говорила з юристом порадила тільки тіло закрити до суду вони непідуть тільки через приватний нотаріус вони будуть рішати
 
сьогодні мені прийшла відповідь від них відмова в рекструктиризації і погасити тіло з відсотками так як зараз карантин не краще в них фінансове становище. і розбиратись на місці де заключала договір.говорила з юристом порадила тільки тіло закрити до суду вони непідуть тільки через приватний нотаріус вони будуть рішати
Моя вам порада,заспокойтесь ?.Щоб вони клепали ИН то такоі практикі від них нечути,а чим більше від вас ігнору,тим скоріше буде позитивний результат на вашу користь,нетакій страшний чорт,як його малюють?
Кожен день видзвонюють неберу телефон до чоловіка теж дзвонять. напишіть мені в лічку



Як ви розібрались з позикою.видзвонюють знов.юрист каже нічого неплатити а чекати
Я незнаю чому,але щось не можу вам в лічку написати
 
Останнє редагування:
Сегодня буду договариваться. Тело я закрыла очень давно, огромная сумма набежала рефинансами: получается тело закрыла, процент платить нечем....ждать не хотят..включают прозвон (и что самое интересное с разных номеров и без перерыва), оформляю рефинанс...сумма которая нужна на закрытие действующего + страховка. В итоге из остатка 5 тыс + страховка...опять сумма 6 тыс + процент...иттого около 15 тыс выходит. В итоге я этих денег не видела....а долг возрос. А когда-то взяла 2000 тыс, а отдала наверное за 2 года, достаточно...но в итоге на даныый момен, чтобы досрочно закрыть, нужно 40 тыс. Завтра нужно оплатить, бо конец месяца....я не могу....что делать даже, не представляю. Я реально не смогу оплатить. Наверное сначала с юристом проконсультируюсь...а потом буду просить списать большую часть суммы и закрыть все его нахрен. Даже если наложат они арест. Я расчитаюсь с работы, буду работать неофициально...и что дальше...всеравно они не получат сумму которую хотят. Не знаю...чтобы списали проценты, это надо на главный офис писать письма с просьбой.
А маєте іхні адреси куда писати? Шукала по інтернеті то нема адреси, зайшла но вона не дійсна . Я ще дзвонила і питалася їх то вони мені сказали що такого немодно що я обі придумала. Крім тіла і % вони ще і пеню велику рахують, що робити незнаю вже платити нема взагалі чим
Я незнаю що дальше буде.Но з березня неплачу вже місяць пройшов а відповідь з головного офіса немає.юрист каже нічого неплатити.піду до суду іншого вихода немає в мене 150000 по їхнім підрахункам.автодозвон ми вже пройшли послала їх далеко.
Мені як то включають автодзвон то ще і на роботу то вони мене скоро там з’їдять
 
Останнє редагування:
А маєте іхні адреси куда писати? Шукала по інтернеті то нема адреси, зайшла но вона не дійсна . Я ще дзвонила і питалася їх то вони мені сказали що такого немодно що я обі придумала. Крім тіла і % вони ще і пеню велику рахують, що робити незнаю вже платити нема взагалі чим
Адрес на договоре должен быть.
 
А маєте іхні адреси куда писати? Шукала по інтернеті то нема адреси, зайшла но вона не дійсна . Я ще дзвонила і питалася їх то вони мені сказали що такого немодно що я обі придумала. Крім тіла і % вони ще і пеню велику рахують, що робити незнаю вже платити нема взагалі чим

Мені як то включають автодзвон то ще і на роботу то вони мене скоро там з’їдять
На роботу вони невключать недумаю,а по контактним можуть,хоча маю подругу по такому нещастю,то казала що лише дзвонили до контособи питалися,чого неплатить де пропала івсе.
Нет, не писала. Пока только по телефону. Не знаю к чему это приведет. Но платить я больше не буду.
Така сама позиція!!!Хватить кормити,до платилась,що поіхнім розчетам іще винна 100000грв,я ім прощаю,або тіло або суд.
 
На роботу вони невключать недумаю,а по контактним можуть,хоча маю подругу по такому нещастю,то казала що лише дзвонили до контособи питалися,чого неплатить де пропала івсе.

Така сама позиція!!!Хватить кормити,до платилась,що поіхнім розчетам іще винна 100000грв,я ім прощаю,або тіло або суд.
На счет работы тоже не знаю, просто номер телефона не указывала. Ну автодозвонделают всем контактным лицам.
Така сама позиція!!!Хватить кормити,до платилась,що поіхнім розчетам іще винна 100000грв,я ім прощаю,або тіло або суд.
Да у меня тело 18 тыс (это с ихними рефинансами). Ну тело я тоже не могу сейчас. не знаю что будет.
 
А ви писали до них? Допомогло чи ні?
Я писала на головний офіс прийшла відповідь через місяць. що потрібно їм платити те що в договорі + відсотки що зараз карантин ненайкраще в них фінансове становище і розбиратися на офісі це йде стандартна відповідь.юрист порадив доплатити тіло і все однією сумою бо до суду вони непідуть а приватний нотаріус може щось написати або йти до суду.я їм вже переплптила 10раз що в них брала но платити небуду но cyku видзвонюють
 
Я писала на головний офіс прийшла відповідь через місяць. що потрібно їм платити те що в договорі + відсотки що зараз карантин ненайкраще в них фінансове становище і розбиратися на офісі це йде стандартна відповідь.юрист порадив доплатити тіло і все однією сумою бо до суду вони непідуть а приватний нотаріус може щось написати або йти до суду.я їм вже переплптила 10раз що в них брала но платити небуду но cyku видзвонюють
Якщо будете іх блокірувати,то дуже бистро пропадуть
 
Я писала на головний офіс прийшла відповідь через місяць. що потрібно їм платити те що в договорі + відсотки що зараз карантин ненайкраще в них фінансове становище і розбиратися на офісі це йде стандартна відповідь.юрист порадив доплатити тіло і все однією сумою бо до суду вони непідуть а приватний нотаріус може щось написати або йти до суду.я їм вже переплптила 10раз що в них брала но платити небуду но cyku видзвонюють
В мене така ситуація, хоча тіло вже закрила ще % і тут подзв сказали що треба скинути 1 тис грн і вони перекредитують його бо в четвер -п’ятниця приїде Київ і буде ходити по сусідах і хатах, що робити незнаю , де гроші взяти зараз немаю бо в декреті
 
В мене така ситуація, хоча тіло вже закрила ще % і тут подзв сказали що треба скинути 1 тис грн і вони перекредитують його бо в четвер -п’ятниця приїде Київ і буде ходити по сусідах і хатах, що робити незнаю , де гроші взяти зараз немаю бо в декреті
Не делайте рефинанс, я так себя еще больше загнала....а теперь нечем платить.....так они и тысяче рады. знала бы..изначально отказалась от рефинансов. А на счет приезда службы безопасности домой и расклейки фото - не знаю....знаю только что на прозвон ставят (бесконечный) с разных номеров, на все номера что у них есть. Вот я записываю все звонки...и один разговор был сотрудныка: Она говорила что ее работа это расклеивать мои фото по городу, обойти всех соседей, разрисовать подьезд и натравить на меня службу безопасности (им типа все с первого приезда возвращают долги). И вот я думаю...это реально угроза или как? имеют ли они право клеять мои фото по городу?
 
Anna Vismar, конечно не имеют, но это скорее запугивание чтобы Вы побежали платить не больше не меньше.
 
Добрий вечір.Пишу знов до Вас.Позика дала просебе знов знати.Дзвонять до чоловіка кажуть що Служба безпеки України що потрібно зустрітись.оплатити кредит якого він небрав і непідписував.бо до мене недзвонять
 
Anna Vismar, Натуля, Як у Вас справи з Просто позикою
Я у Вас как? У меня ж*па. Ничего слушать не хотят, включают прозвон, контактные лица орут что это за хрень...говорю часок потрезвонят и перестанут, они не слышат...прокляли меня уже 100 раз. Сегодня хочу пойти написать расписку чтобы дали месяц отсрочки я хоть с мыслями соберусь. А то с этими прозвонами состояние по болячке ухудшелось. Просто это одни у меня которые все про меня знают...они рядом с домом. Вообще не адекватные. Я не знаю что делать.
 
Добрий день, також там маю. І в такій самій ситуаці як шо не платити то включають автдзвон. Тіло вже закрила в них , ще лишилися % платити нема чим . Цікаво чи вони списують %
Здравствуйте. Как у вас дела с просто позыкой на сегодняшний день.
 
Назад
Угорі Унизу