• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки МФО третьим лицам во время войны

  • Автор теми Елис
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 6K
Телефонує якась Марта Іванівна. Говорить по-хамськи. Не каже з якої компанії. Може єгроші. Також телефонує до третіх осіб.
 
Телефонує якась Марта Іванівна. Говорить по-хамськи. Не каже з якої компанії. Може єгроші. Також телефонує до третіх осіб.
Сто процентов егроши
Мне и родителям звонила Жанна Ивановна?
 
Вот уявіть ця Марта навіть ім'я не змінює
Вот уявіть ця Марта навіть ім'я не змінює
Давайте на ці номера усі напишемо в мене їх по усіх родичам більше 30 і все в НБУ , якщо декілька людей одні і ті ж номера напишуть і скаже що то евоші, може це доказ хоч якийсь
 
Вот уявіть ця Марта навіть ім'я не змінює

Давайте на ці номера усі напишемо в мене їх по усіх родичам більше 30 і все в НБУ , якщо декілька людей одні і ті ж номера напишуть і скаже що то евоші, може це доказ хоч якийсь
Та я непроти)
Вона не каже ні компанію, розмовляє кацапською, хамить, погрожує. Навіть до дітей має діло, що вони якісь не такі. Вже обдзвонила усіх родичів, збирається сусідам дзвонити))). Навіть до знайомого колишнього чоловіка ця мразота дзвонила). Ну я сказала хз хто це і що хоче. Мало лі які в неї там бажання.
 
Та я непроти)
Вона не каже ні компанію, розмовляє кацапською, хамить, погрожує. Навіть до дітей має діло, що вони якісь не такі. Вже обдзвонила усіх родичів, збирається сусідам дзвонити))). Навіть до знайомого колишнього чоловіка ця мразота дзвонила). Ну я сказала хз хто це і що хоче. Мало лі які в неї там бажання.
Ви звичайно мене не пошліть , а може маніфою, бо після звінка відразу їх смс що ухиляюсь
Ви звичайно мене не пошліть , а може маніфою, бо після звінка відразу їх смс що ухиляюсь
Просто Марту пам'ятаю з е гроші так підписана була у вайбері чоловіку писала
 
Ви звичайно мене не пошліть , а може маніфою, бо після звінка відразу їх смс що ухиляюсь

Просто Марту пам'ятаю з е гроші так підписана була у вайбері чоловіку писала
Та з маніфою я вчора закрила питання. А сьогодні був дзвінок. То ж маніфою відпадає.
Ви звичайно мене не пошліть , а може маніфою, бо після звінка відразу їх смс що ухиляюсь

Просто Марту пам'ятаю з е гроші так підписана була у вайбері чоловіку писала
Та Марта дзвонила до мене вроді в перші дні прострочки.
067 179 2715 ось номер компанії маніфою.
Тут вже просто ????!!!!! Більш нема слів. От і думай хто.
 
Останнє редагування:
Та з маніфою я вчора закрила питання. А сьогодні був дзвінок. То ж маніфою відпадає.

Та Марта дзвонила до мене вроді в перші дні прострочки.
067 179 2715 ось номер компанії маніфою.
Тут вже просто ????!!!!! Більш нема слів. От і думай хто.
Егроши... потому что у меня нет манифою, а такие номера заонили
 
У Вас велика прострочка?
Полтора месяца примерно
У Вас велика прострочка?
Думаю ещё не скоро они что то предложат...хотя уже предлагали минус три тысячи от процентов...но жду тело не больше
 
Я теж думаю що то е гроши в мене з подібних номерів обдзвонили всіх кумів і чоловіку на другий номер телефонували.
Представлялися приват банком. То де кимось. Чоловіка обматюкали. Мене теж коли я взяла з його телефона слухавку.
 
Полтора месяца примерно

Думаю ещё не скоро они что то предложат...хотя уже предлагали минус три тысячи от процентов...но жду тело не больше
Мені запропонували оплатити половину і іншу частину боргу вони реструктуризують.
 
Мені запропонували оплатити половину і іншу частину боргу вони реструктуризують.

Мені запропонували оплатити половину і іншу частину боргу вони реструктуризують.
Много хотят...будем ждать)
Много хотят...будем ждать)
Учитывая, что они натворили со звонками, коллажами, то пускай идут лесом
 
Я-то буду щось вирішувати.
Мені сьогодні запропонували знижку 35% на погашення. Перед цим пропонували як вам. Але ви уточнювали що там в них за реструктуризація? Нормальна як в інших конторах?
 
Назад
Угорі Унизу